Informacja/Rezerwacja +48 693 043 314
E-mail kretes24@gmail.com
slider3 slider11 slider2

Regulamin obiektu: Apartamenty i Pokoje „Biała Hortensja”

Dokonanie rezerwacji oraz wpłata zadatku są równoznaczne z akceptacją niniejszego regulaminu oraz zobowiązaniem się do  przestrzegania jego postanowień.

1. Aby dokonać rezerwacji w Apartamenty i Pokoje " BIAŁA HORTENSJA " należy skontaktować się telefonicznie lub mailowo. Wówczas następuje wstępna rezerwacja , która utrzymywana jest przez 48 godzin- w tym czasie musi wpłynąć na wskazane konto zadatek w wysokości 30 % ceny uzgodnionej za cały pobyt ( zadatek nie podlega zwrotowi). W przypadku braku potwierdzenia dokonania wpłaty zadatku rezerwacja zostaje anulowana. Rezerwacja jest skuteczna z chwilą uznania rachunku bankowego "BIAŁA HORTENSJA ".  

2. Dobę hotelową rozpoczynamy o godz. 15.00, a kończymy o 10.00.

3. Każda osoba, która dokonała rezerwacji w obiekcie, po przyjeździe zostaje zameldowana w książce meldunkowej zgłoszonej w Urzędzie Gminy Ustronie Morskie. W związku z tym należy przedstawić ważny dokument tożsamości (dowód osobisty, legitymację szkolną lub studencką). 

4. Uregulowanie całkowitego kosztu pobytu (gotówką) wraz z opłatą klimatyczną dla Gminy Ustronie Morskie powinno nastąpić w dniu przyjazdu.

5. Przekazanie i oddanie pokoju następuje w obecności personelu Obiektu.

6. Ilość osób zakwaterowanych w pokojach nie może przekraczać ilości osób zameldowanych i mających opłacony pobyt. W przypadku stwierdzenia przebywania w pokoju osób nieuprawnionych, koszt ich pobytu ponosi osoba zameldowana.

7. Goście korzystający z usług Obiektu zobowiązują się przestrzegać niniejszego regulaminu, przepisów BHP i przeciwpożarowych oraz stosować się w sytuacjach wyjątkowych do próśb personelu Obiektu.

8. Wszelkie usterki zauważone w trakcie użytkowania pokoju prosimy zgłaszać na bieżąco personelowi obiektu. Usterki będą na bieżąco usuwane.

9. Wszelki ewentualne reklamacje z tytułu nienależycie świadczonych usług należy zgłaszać niezwłocznie personelowi. 

10. Za uszkodzone lub zagubione przedmioty oddane do użytkowania, a będące na wyposażeniu pokojów, wczasowicze ponoszą pełną odpowiedzialność materialną.

11. Szkody powstałe z winy wczasowiczów rozliczamy na miejscu.

12. Obiekt nie ponosi odpowiedzialności za pozostawione w pokojach przedmioty wartościowe oraz pieniądze. Prosimy o zachowanie należytej staranności związanej z zamykaniem okien i drzwi w momencie opuszczania pokoju. Obiekt nie ponosi odpowiedzialności za rzeczy pozostawione poza pokojem, w tym na tarasie i korytarzach.

13. Cisza nocna obowiązuje w godz. 22.00 – 7.00

14. Przyjmujemy gości ze zwierzętami po wcześniejszym uzgodnieniu – 15 PLN/doba, prosimy o sprzątanie po zwierzętach.

15. Dostęp do internetu WIFI sieci Biala Hortensja i jej klonów jest bezpłatny. Hasło do internetu jest dostępne w recepcji.

W pokojach oraz wszystkich innych pomieszczeniach obowiązuje całkowity ZAKAZ PALENIA !

Copyright by www.bialahortensja.pl Wszystkie prawa zastrzeżone.